Uitslagen amateurvoetbal zondag 24 maart 2019
24-03-2019Hoofdklasse A
RKZVC - RKHVV 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Hoogeveen - MSC 3-1
Hoogland - Silvolde 3-1
Purmersteijn - AWC 5-1
De Bataven - SDO 0-2
Alcides - DEM 0-5
Fortuna Wormerveer - Hollandia 0-3
Be Quick 1887 - Achilles 1894 4-1
Stand
1. SDO 23-47
2. DEM 23-46
3. Hoogeveen 21-45
4. RKZVC 23-44
5. Hoogland 21-35
6. Hollandia 20-31
7. Alcides 22-30
8. MSC 21-29
9. Purmersteijn 23-29
10. Be Quick 1887 23-28
11. Fortuna Wormveer 22-27
12. AWC 20-26
13. Silvolde 21-22
14. De Bataven 21-19
15. Achilles 1894 21-17
16. RKHVV 21-10
1e klasse E
SC Bemmel - Rigtersbleek 4-4
Stevo - TVC'28 2-2
Tubantia - FC Winterswijk 1-1
NEC am. - Rohda Raalte 1-1
WAVV - Longa'30 1-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra
De Zweef - BVC'12 2-2
Heino - BWO 2-0
Stand
1. SC Bemmel 19-41
2. Longa'30 18-40
3. Rigtersbleek 19-31
4. Rohda Raalte 19-30
5. BVC'12 16-29
6. Stevo 18-28
7. FC Winterswijk 17-23
8. NEC am. 18-23
9. WAVV 18-20
10. TVC'28 18-18
11. Tubantia 18-17
12. De Zweef 18-16
13. Heino 17-15
14. BWO 17-15
2e klasse I
SDOUC - Orion 2-0
Eendracht'30 - DSC 3-0
DVC'26 - Varssveld 5-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van DVC'26 - Edwin Hoogerdijk
Luister hier naar de reactie van de trainer van Varsseveld - Jos Heutinck
Warsveldse Boys - Quick 1888 2-2
VIOD Doetinchem - AZC 1-4
Spero - Concordia Wehl 0-3
Union - Vorden 4-1
Stand
1. Orion 19-39
2. SDOUC 19-36
3. Spero 17-34
4. DCS 19-33
5. Concordia Wehl 18-27
6. AZC 17-24
7. Varsseveld 16-22
8. Eendracht'30 18-21
9. Quick 1888 18-20
10. VIOD Doetinchem 18-19
11. Union 17-18
12. DVC'26 17-18
13. Vorden 15-17
14. Warnsveldse Boys 18-16
3e klasse A
Reutum - Reunie 5-3
Sportlust Glanerbrug - De Tukkers 0-4
NEO - Avanti Wilskracht 4-0
Eilermark - LSV Lonneker 3-1
Losser - DSVD 0-1
VV Twenthe - WVV'34 1-2
Saasveldia - Victoria'28 6-2
Stand
1. Eilermark 18-44
2. Sportlust Glanerbrug 18-37
3. NEO 18-35
4. De Tukkers 19-35
5. Avanti Wilskracht 19-33
6. WVV'34 18-30
7. Saasveldia 19-29
8. Reutum 18-22
9. LSV Lonneker 18-22
10. DSVD 17-21
11. VV Twenthe 18-20
12. Losser 17-16
13. Reunie 17-11
14. Victoria'28 18-4
3e klasse C
SC Rheden - Grol 1-1
Doetinchem - Vios Beltrum 2-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
PAX - MvR 3-0
VVO - Gendringen 4-2
OBW - Ruurlo 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
VDZ - MASV 0-3
FC Trias - SML 0-0
Stand
1. MASV 19-42
2. OBW 19-38
3. VDZ 19-33
4. SML 19-33
5. SC Rheden 19-33
6. Grol 19-32
7. VVO 18-24
8. Doetinchem 18-22
9. PAX 17-19
10. FC Trias 19-19
11. Ruurlo 18-18
12. Vios Beltrum 18-17
13. MvR 18-15
14. Gendringen 18-11
4e klasse B
Rietmolen - FC Aramea 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Rietmolen - Kevin Vos
De Tubanters 1897 - KSV Vragender 6-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
Buurse - Sportclub Rekken 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Rekken - Mark Roossink
EMOS - Erix 3-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Erix - Bjorn Zweerink
BSC Unisson - Sportclub Overdinkel 2-3
TVO - UDI 3-0
Stand
1. De Tubanters 1897 16-36
2. UDI 16-36
3. TVO 15-32
4. Sportclub Overdinkel 14-26
5. BSC Unisson 16-23
6. Buurse 15-22
7. Rietmolen 15-19
8. KSV Vragender 15-19
9. FC Eibergen 16-19
10. EMOS 14-15
11. Erix 15-14
12. FC Aramea 16-12
13. Sportclub Rekken 15-6
4e klasse C
MEC - Keijenburgse Boys 1-2
AD'69 - Sprinkhanen 3-0
GWVV - Dinxperlo 4-0
Zeddam/Sint Joris - Loil 3-1
SVGG - Terborg 0-2
't Peeske - KSH 1-0
VVG'25 - Ulftse Boys 3-1
Stand
1. VVG'25 17-48
2. GWVV 17-34
3. 't Peeske 15-31
4. Zeddam/Sint Joris 15-28
5. Loil 18-28
6. KSH 14-27
7. AD'69 14-25
8. Keijenburgse Boys 15-17
9. Terborg 15-15
10. MEC 15-15
11. Sprinkhanen 16-12
12. Ulftse Boys 15-11
13. Dinxperlo 16-11
14. SVGG 16-6
5e klasse B
Sportclub Haarlo - SVBV 1-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Haarlo - Raymond van der Heijden
Lochuizen - DEO 1-1
Bentelo - Diepenheim 1-1
EGVV - Hoeve Vooruit 4-0
RKSV Bornerbroek - GSV'63 2-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Sportclub Neede - Haaksbergen 7-0
Stand
1. Sportclub Neede 16-45
2. Hoeve Vooruit 16-35
3. Bentelo 16-34
4. Diepenheim 15-27
5. Lochuizen 14-22
6. EGVV 14-22
7. GSV'63 15-20
8. SVBV 15-13
9. RKSV Bornerbroek 15-11
10. DEO 13-10
11. Haaksbergen 14-10
12. Sportclub Haarlo 15-9
5e klasse C
Stokkum - Bredevoort 1-2
Westendorp - Ajax Breedenbroek 0-1
Den Dam - Etten 0-3
NVC Netterden - Kilder 0-5
Halle - VVL 6-0
Marienveld - Sportclub Meddo 2-2
Stand
1. Etten 17-42
2. Sportclub Meddo 17-41
3. Vosseveld 15-32
4. Kilder 15-28
5. Marienveld 15-28
6. Bredevoort 14-26
7. Ajax Breedenbroek 15-23
8. Halle 15-20
9. Westendorp 15-15
10. Stokkum 17-13
11. Den Dam 14-7
12. NVC Netterden 15-7
13. VVL 16-5
Ander nieuws
-
29-03-2024
Hoe zat het ook alweer met de zomertijd?
-
29-03-2024
Vrees voor overlast van mogelijke aanvliegroute Schiphol over Achterhoek
-
28-03-2024
‘Energiebespaarservice’ van Achterhoekse gemeenten en bedrijven doen samen met wethouder Groters Aaltense centrumondernemers aan: “er kan nog steeds gewonnen worden”
-
28-03-2024
In uitvoering Passie 24 is de tijd rijp voor passie in het nu
-
28-03-2024
In moderne uitvoering Passie 24 is de tijd rijp voor passie in het wereldbeeld van nu
-
27-03-2024
Fatbikes niet toegestaan bij de verkeersexamens basisschoolleerlingen