Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 18 februari

ACHTERHOEK - Zondagmiddag werd een bijna volledig programma in het amateurvoetbal afgewerkt. Hieronder vind u de uitslagen uit de regio.

1 Klasse E

NEC - Bemmel                      1 - 1

RKZVC - Schalkhaar              1 - 0

Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg

ROHDA Raalte - Longa '30    1 - 1

Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra

Stevo - Heino                         3 - 3

Tubantia - Rigtersbleek         0 - 2

Winterswijk - Quick 1888      2 - 1

De Zweef - BWO                  1 - 2

3 Klasse B

Albatross - Lochem                          0 - 2

Colmschate'33 - Warnveldse Boys    1 - 0

Eerbeekse Boys - Helios  D             Afgelast

KCVO - Wijhe'92                             0 - 0

Turkse Kracht - Ruurlo                  Afgelast

Twente Goor - Heeten                   4 - 1

Witkampers - Zwolle                    Afgelast

3 Klasse C

DCS - Keijenburgse Boys      1 - 0

Grol - Gendringen       2 - 1

Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Sander Hoopman

MASV - OBW              0 - 3

PAX - VVO                 Afgelast

Rheden - Trias               0 - 2

VDZ - AD '69                 2 - 0

VIOD  - Groessen          3 - 1

4 Klasse C

Dinxperlo - SVBV                 1 - 1

Eibergen - Ulftse Boys          1 - 1

Erix - Vios Beltrum           Afgelast

GWVV - Mariënveld            0 - 0

KSH - Rekken                 Afgelast

MEC - Reunie                 3 - 5

SVGG - KSH                   3 - 0

5 Klasse B

Bredevoort - Hoeve Vooruit   Afgelast

DEO - EGVV                          Afgelast

GSV'63 - Vosseveld              3 - 2

Haaksbergen - Lochuizen        Afgelast

Meddo - Haarlo                  2 - 0

Neede - Delden                 1 - 0

Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker

Rietmolen - Klein Dochteren 7 - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


26041.jpg

Ander nieuws